עופר בן דב, מנהל פיתוח אסטרטגי

עופר הוא בעל תואר שני לעסקים וסביבה, כמו גם אסטרטגיות עסקיות עבור אנרגיה בת קיימא, וכן תואר ראשון והסביבה. עופר שימש כמנהל הקמפיין של גרינפיס ים תיכונית בישראל, נמנית על החברות המייסדות של הצעד הטבעי לישראל. כיום הוא מנהל יוזמה להקים קואופרטיב אנרגיה מתחדשת בישראל. במשך השנים האחרונות, עופר עבד בתור הקיימות עצמאי ויועץ אנרגיה מתחדשת.

 

עו"ד ליאור ציגלר, דוברת עו"ד

ליאור רץ Clean Up ירושלים של ישראל המשרד הוא עורך דין דובר רשמי לארגון.

ליאור בילה 5 שנים הקומנדו בצה"ל כמ"פ ביחידת עלית הלוחם. הוא עבד כקצין המודיעין של צה"ל ביצע מטלות המודיעין של מדינת ישראל במשרד ראש הממשלה.

הוא בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) מאוניברסיטת חיפה התקבל עורכי הדין כעורך דין בבית המשפט. הוא שותף ושיתוף הבעלים של E ציגלר משרד עורכי דין ונוטריון בירושלים. ליאור הוא גם שותף גם את חברת היי טק רפואי וישראל מיחזור תשתיות בע"מ הוא מעורב גם בתחום יזמות, השקעות היי טק, נדל"ן ועסקים בינלאומיים.

 

ולדימיר Podgoetsky מנהל הרוסי לענייני

ולדימיר נולד בבאקו, אזרבייג'ן. בגיל 13, הוא ומשפחתו היגרו לסידני, שם הוא סיים את לימודיו בתיכון המשיך ללמוד מינהל עסקים.

בשנת 1982, הוא עבר לניו יורק, בתחילה עובד בתחום הנדל"ן ובהמשך פתח מפעל בגדים עסק של יבוא, אספקת בגדי מאסיה לחנויות הקמעונאיות הגדולות באוסטרליה. בשנת 1980 ובתחילת 1990 את ברית המועצות היה לאט פתיחת שעריה בפני יבוא זר, ולדימיר ראה הזדמנות לייצא מחשבים לרוסיה. בשנת 1992 עבר להתגורר במוסקבה, שם הוא פתח רשת גדולה מחסן / הפצה.

עד 2004, היה ולדימיר בשותפות בחברת ייבוא ​​/ ייצוא, אספקת סחורה כללית למגזר הנחה כמו גם שיש בלעדיות על חלק מהמוצרים קודאק באוסטרליה. "אני אסיר תודה לישראל ולכל אחים יהודים שלי אחיות שעזרת משפחתי מיליוני אחרים יהודי ברית המועצות לעלות. תמיד רציתי לתת משהו בחזרה ואני מרגיש ידי השתתפות Clean Up ישראל, אני יכול לעשות את ההבדל הקטן ". ולדימיר, נשוי ואב לשניים, דובר אנגלית, רוסית האזרי.